
Koji ce to šok biti za stanare ako im 50 Cent udje u kucu! Tko zna što ce misliti da se dogadja u svijetu ako je takva zvijezda došla kod njih, kaze Nered. Organizator zagrebackoga koncerta americkog repera potvrdio je kuloarske informacije da su pregovori izmedju 50 Centa i RTL-a u tijeku.
„Dogovaraju se oko svote koju bi 50 Cent dobio za to. On je trazio 200.000 dolara, ali njegov americki promotor Latin Prince objasnio mu je da je Hrvatska malo trzište pa smo spustili cijenu na 100.000 dolara. Nadam se da ce se dogovoriti“, rekao je Nered i istaknuo da bi to bila velika stvar za hrvatski Big Brother jer nigdje u svijetu zvijezda tog kalibra nije ušla u kucu.
Na RTL-u kazu da nije stvar u novcu jer ga 50 Cent nije ni trazio, nego u vremenu. Teško je uskladiti boravak u BB kuci s reperovim pretrpanim rasporedom. 50 Cent planirao je doci u Zagreb barem dan prije koncerta u Domu sportova 3. prosinca, no kako sada stvari stoje, moguce je da ce na kraju doputovati ravno na nastup, kao i vecina svjetskih zvijezda kad dolaze u Hrvatsku. Bilo kako bilo, ako pregovori uspiju, 50 Cent ce se sa stanarima Big Brother kuce druziti u nedjelju 2. prosinca. |